Chutnala vám naše rýže? Možnost zakoupení speciální rýže značky Riuet na přípravu pravé paelly zde.

Rýže | La Terraza

Paella Rýže

Chutnala vám naše rýže? Jen u nás máte možnost i zakoupení speciální rýže značky Riuet na přípravu pravé paelly.

Zavolejte nám na číslo +420 603 977 535, nebo vyplňte formulář níže a domluvíme se na odběru.
rice-bomba-riuet.jpeg
Rýže BOMBA
Královna španělských rýžových pokrmů. Odborníci ji považují za mimořádně kvalitní, protože i po delším vaření zůstává celistvá a sypká. Při vaření výrazně nabyde a absorbuje mnoho aroma. Doporučuje se ke španělským jídlům, zejména k PAELLA. Na jeden díl rýže použijte čtyři díly vody. Přibližná doba vaření: 18 minut.
Cena za 1 kg 290 Kč bez DPH

Koupit

rice-bomba-riuet.jpeg
Rýže REDONDO
Kulatozrnná rýže výjimečné kvality, pocházející ze starověkých odrůd Senia a Bahia (odrůdy známé svou skvělou schopností absorbovat chuť vývarů, ve kterých se vaří). Ve španělské kuchyni je nezbytná. Doporučuje se ke španělským jídlům, zejména k PAELLA. Na jeden díl rýže použijte dva díly vody. Přibližná doba vaření: 17 minut.
Cena za 1 kg 290 Kč bez DPH

Koupit

rice-bomba-riuet.jpeg
Rýže ALBUFEIRA
Vzniká z přirozeného výběru odrůd Bomba, Sénia a Bahía. Kulaté a perleťové zrno, které skvěle absorbuje chuť vývaru, ve kterém se vaří. Velmi odolná proti převaření. Pěstuje se výhradně v přírodním parku Albufera v regionu Valencia. Doporučujeme ke španělským jídlům, zejména k PAELLA. Na jeden díl rýže použijte čtyři díly vody. Přibližná doba vaření: 18 minut
Cena za 1 kg 290 Kč bez DPH

Koupit

rice-bomba-riuet.jpeg
Rýže CARNAROLI
Střednězrnná rýže původem z Itálie, tradičně používaná k přípravě RISOTTO. Od ostatních italských odrůd se liší vyšším obsahem škrobu, pevnější strukturou a větší zrnitostí. Kromě rizota je určena také pro polévky, sirupové rýže a do rýžového nákypu. Přibližná doba vaření: 25 minut.
Cena za 1 kg 290 Kč bez DPH

Koupit

rice-bomba-riuet.jpeg
Rýže INTEGRAL
Hnědá rýže z typických španělských odrůd. Výjimečně zdravá, protože je velmi bohatá na vlákninu, vitamíny (hlavně B1, PP) a další základní živiny. Je velmi doporučována pro zdravou nebo vegetariánskou stravu. Používá se k přípravě příloh a salátů, ale i pro zeleninové paelly. Nechte ji přes noc namočenou a svařte s přebytečnou vodou. Přibližná doba vaření: 30 minut.
Cena za 1 kg 290 Kč bez DPH

Koupit

rice-bomba-riuet.jpeg
Rýže PROHIBIDO
Pěstovala se před tisíci lety ve staré Číně a byla považována za tak vynikající pochoutku, že ji mohla jíst pouze císařova rodina. Všem ostatním byla zakázána. Téměř kulaté černé zrno s velmi zvláštní vůní a chutí (připomínající popcorn). Doporučuje se jako příloha, do salátů a POKÉs. Nechte několik hodin máčet a pak vařte s přebytečnou vodou. Přibližná doba varu: 35 minut.
Cena za 1 kg 290 Kč bez DPH

Koupit

Objednávka

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.